Joga w Chorwacji na wyspie Pasman 2021

06-08-2021 - 13-08-2021 (See all) 300 EUR
Zapisz się

Serdecznie zapraszamy na wspólne wakacje nad Adriatykiem!
Tydzień relaksu i wypoczynku połączony z warsztatem jogi na wyspie Pasman (Chorwacja). Jeżeli zamiast 5-gwiazdkowych hoteli i kurortów szukasz tygodniowego wyciszenia, relaksu, bliskości przyrody, zdrowej i pożywnej diety, etnicznych i egzotycznych klimatów, międzynarodowego towarzystwa miłych i życzliwych ludzi pracujących nad własnym rozwojem, to gorąco polecamy Ci wypoczynek i warsztat jogi Iyengara nad chorwacką częścią Adriatyku na wyspie Pashman pośród lokalnej rdzennej społeczności bałkańskiej prowincji.

Jest to warsztat jogi metodą B.K.S. Iyengara zarówno dla praktykujących regularnie, jak i dla początkujących bez dotychczasowego doświadczenia. Joga Iyegara jest metodą pozwalającą na dostosowanie praktyki do własnych umiejętności oraz poziomu zaawansowania.
Warsztat jogi Iyengara będzie obejmował wszystkie grupy asan, ale główny nacisk zostanie położony na pozycje stojące - dające poczucie stabilności i siły - oraz wygięcia do tyłu - otwierające klatkę piersiową (serce) i ożywiające. Całość została przygotowana w taki sposób, aby umożliwić doświadczenie głębokiego relaksu, wewnętrznego wyciszenia i spokoju, jak również, aby obudzić duchową siłę i energię, które pomogą dotrzeć do potencjału drzemiącego w nas oraz będą wspierać i ukierunkują osobisty rozwój już po zakończeniu warsztatu.
Proponujemy 3 godziny praktyki asan (pozycje ciała) dziennie w tym praktykę pranajamy (praca z oddechem). Zajęcia będą prowadzone przez Paulinę Stróż.

Paulina Stróż – Z wykształcenia jest pedagogiem oraz dyplomowaną nauczycielką jogi Iyengara w stopniu Junior III. W najbliższym czasie zdaje egzamin na piąty poziom - Senior. Moją przygodę z jogą rozpoczęłam w 1995 roku. Od 2004 praktykuję jogę regularnie w Instytucie B.K.S Iyengara w Punie (RYMYI - Indie), z którym utrzymuję stały kontakt. Zarówno w Polsce jak i w Indiach praktykuję pod przewodnictwem Ojca Joe Pereiry, który stał się dla mnie ważnym nauczycielem i prowadzi mnie ścieżką duchowego rozwoju. Ritta Keller prowadziła mnie przez ostatnie trzy poziomy nauczania (Junior) i prowadzi nadal a ja uczestniczę w jej warsztatach w Polsce i w Niemczech. Z Faeqiem i Corinem Biria praktukuję jogę zarowno w Polsce jak i we Francji. Od 2000 roku prowadzę szkołę jogi Iyengara we Wrocławiu, której jestem założycielem. Organizuję liczne warsztaty tematyczne, terapeutyczne, wyprawy do Indii oraz egzaminuję i szkolę nauczycieli stopnia Introductory II. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara.

Płatności:

Cena za osobę za tydzień pobytu - 300 euro - namiot na polu oliwkowym + dopłata organizacyjna 30 eu/osoba dorosła i 15 eu/dziecko powyżej 3 lat

390 euro - pokój dwuosobowy z łazienką na dwa lub trzy pokoje + dopłata organizacyjna 30 eu/osoba dorosła i 15 eu/dziecko powyżej 3 lat
420 euro - pokój dwuosobowy z własną łazienką + dopłata organizacyjna 30 eu/osoba dorosła i 15 eu/dziecko powyżej 3 lat
440 euro - pokój jednosobowy z łazienką na dwa pokoje + dopłata organizacyjna 30 eu/osoba dorosła i 15 eu/dziecko powyżej 3 lat
480 euro - pokój jednoosobowy z łazienką w domku mobilnym + dopłata organizacyjna 30 eu/osoba dorosła i 15 eu/dziecko powyżej 3 lat

Opłata z wyprzedzeniem – równowartość 80 euro (1 osoba dorosła/1 tydzień pobytu) - wpłata zadatku gwarantuje rezerwację miejsca.

Podatek klimatyczny wynosi 1 € za tydzień od osoby.

Dzieci poniżej 12 lat nie płacą podatku, natomiast dzieci w wieku od 12 do 18 lat płacą 50%.

Dzieci poniżej 3 lat mają pobyt za darmo. Pobyt dzieci w wieku 3-8 wynosi 70% ceny, pobyt dzieci w wieku 9-14 wynosi 50% ceny

W cenę wliczone jest pełne wyżywienie i zakwaterowanie, 4-godzinny program (1 godz. ćwiczeń + 3 godz. seminariów), 2 godziny programu wieczornego, oczyszczające ziołowe herbaty w dowolnej ilości każdego dnia.

Jeśli nie uczęszczacie na seminaria, otrzymacie 20€ zniżki za każdy tydzień. Opieka nad dziećmi wraz ze specjalnym programem dla dzieci jest zapewniona podczas seminariów i kosztuje 20€/tydzień.

Cena obejmuje jedynie jeden warsztat. Uczestnictwo w dwóch warsztatach kosztuje 30 €/ tydzień.

Rezerwacji dokonuje się poprzez wykonanie wszystkich 3 czynności poniżej:
- wpłatę zadatku (równowartość) 80 euro na konto bankowe z opisem Warsztat jogi w Chorwacji na : Nr Konta:IBAN HR8224840081500195247
- przelanie dopłaty organizacyjnej 30 euro na konto bankowe poniżej z opisem Dopłata Organizacyjna na:
Namaste Praktyka Jogi Paulina Stróż 89 1140 2004 0000 3602 7692 8326
- wpis na listę uczestników (zapis przez stronę lub kontakt@joganamaste.pl).
- wysłanie POTWIERDZENIA WPŁATY zadatku i dopłaty organizacyjnej oraz nr tel. (zadatki zwracamy po zgłoszeniu na miesiąc przed rozpoczęciem warsztatu).

Prosimy o dokonywanie wpłaty zadatku wyłącznie w wysokości podanej kwoty. Większe wpłaty będą zwracane do nadawcy przelewu. Dziękujemy.

Dojazd we własnym zakresie. Jest możliwość dojazdu autokarem, albo samolotem z Warszawy.

Proszę o przywiezienie: maty, 2 kostek korkowych, paska. Jest możliwość kupienia sprzętu (jeśli jest na stanie w danym momencie) - przed wyjazdem można zamówić sprzęt zgłoszeniem mailowym na adres szkoły: kontakt@joganamaste.pl. (sprzęt będzie do odbioru w szkole).

Serdecznie zapraszamy!

W ZWIĄZKU Z NIEPEWNĄ SYTUACJĄ DOTYCZĄCĄ PANDEMII ISTNIEJE RYZYKO ODWOŁANIA WYJAZDU. Będziemy informować na bieżąco.

Szczegóły
  • Data: 06-08-2021 - 13-08-2021
  • Czas: Zgodnie z opisem warsztatu
Miejsce
Zapisy