Zajęcia ONLINE

31-08-2020 - 31-03-2021 (See all) 35 PLN

BRAK MIEJSC

Jeśli nie możecie dotrzeć do nas, do szkoły - spotkajmy się w naszych domach na macie, aby wspólnie praktykować. Wy widzicie nauczyciela i on widzi Was!:)

Oprócz spotkania wzajemnego jest to też forma wsparcia Waszej szkoły i nauczycieli.:)

Codziennie (od poniedziałku do soboty) w godzinach 8:15-9:45,17.00-18.15 oraz 18:30-20:00 lub 20.30, we wtorki i czwartki o 6.30, a w soboty o 9.00!

Zajęcia na żywo prowadzone są przez Nauczycieli Naszej Szkoły. Honorujemy Kartę Benefit Multisport na wszystkich zajęciach!!

NAGRANIA Z LEKCJI ONLINE
- Jeśli nie mogliście uczestniczyć w lekcji, udostępnimy Wam nagranie lekcji popołudniowej (o 18.30). Wystarczy się do nas zgłosić. Zgłoszenia przyjmujemy najpóźniej dwa dni po lekcji przez kontakt@joganamaste.pl

Co należy zrobić, żeby z nami praktykować?

Zainstalujcie aplikację ZOOM App na telefonie/tablecie lub wejdźcie przez ich stronę internetową Dołącz do Zoom i załóżcie konto. Program poprosi Was o dostęp do kamery i mikrofonu, proszę kliknijcie „pozwól”. Na zajęciach widzicie nauczyciela, a nauczyciel widzi Was.

Na naszej stronie internetowej Cennik - Kliknij tutaj można dołączyć jednorazowo.
Osoby posiadające stacjonarne karnety OPEN mogą korzystać z zajęć online - prosimy o kontakt mailowy.

UWAGA - można już korzystać online z karty Benefit!

Przesyłajcie do nas wygenerowane kody tego samego dnia, którego zostały pobrane. W innym przypadku nie będzie można ich wykorzystać. W przypadku zajęć porannych, zgłaszajcie możliwe jak najwcześniej chęć uczestnictwa w zajęciach porannych najpóźniej do 19 tej poprzedniego dnia. Na zajęcia poniedziałkowe najpóźniej w piątek do 19-tej. Benefit kod w niedziele, także najpóźniej do 19 tej.

Do godziny 19 wyślemy kody dostępów na zajęcia o godz. 6.30 i 8:15, a do 16:30 na zajęcia popołudniowe odbywające się o godzinie 17, do godziny 18 na zajęcia o 18.30 - nasz Personal Meeting ID oraz hasło dostępu na maila, który podaliście podczas zakupu karnetu. Logować można się 15 min przed rozpoczęciem lekcji.

Przygotujcie sobie potrzebny do praktyki sprzęt (matę, koc, kostki, pasek, jeżeli takowego nie posiadacie, znajdźcie domowe zamienniki 🙂 ( w szkole u nas można kupić kostki, paski i koce). Połączcie się wcześniej, żeby upewnić się, że wszystko działa prawidłowo. Wyciszcie swój mikrofon podczas praktyki. Znajdźcie w domach takie miejsce, na którym położycie swoje urządzenie tak, aby było Was widać w całości na macie. Proszę, praktykujcie z rozwagą i poszanowaniem dla swojego ciała.

Zaopatrzcie się w pozytywną energię i do zobaczenia na macie!

Szkolenia - Kliknij tutaj
Szczegóły
  • Data: 31-08-2020 - 31-03-2021
  • Czas: Zgodnie z opisem warsztatu
Miejsce
Zapisy
  • 1 x zajęcia ONLINE Cena: 35 PLN
  • Miesięczny dostęp Online Open Cena: 220 PLN
  • 4 x zjęcia ONLINE Cena: 120 PLN
  • 6 x zajęcia ONLINE Cena: 160 PLN
  • 8 x zajęcia ONLINE Cena: 180 PLN
  • BRAK MIEJSC