Zajęcia ONLINE

20-10-2021 - 20-10-2021 (See all) 35 PLN
Zapisz się
Spotkajmy się online!
Jeśli nie możesz pojawić się w naszej szkole dołącz do zajęć na platformie zoom.
Jak wyglądają zajęcia online?
Wszystkie zajęcia dostępne w wersji online są prowadzone na żywo. Nauczyciel jest nagrywany, opowiada i demonstruje każdą asanę. Jeśli uruchomisz swoją kamerę umożliwisz nauczycielowi ewentualną korekcję swoich ruchów.
Czego potrzebuję, żeby uczestniczyć w zajęciach online?
Przygotuj: matę, kostkę, pasek i koce. Jeśli nie posiadasz odpowiedniego sprzętu, możesz zaopatrzyć się u nas lub użyć domowych zamienników.
Kiedy mogę uczestniczyć w zajęciach?
Na naszej stronie internetowej, w zakładce Plan Zajęć znajdziesz wyszczególnienie, które z z naszych zajęć prowadzone są w również w wersji online. Jeśli żadna godzina nie spełnia twoich oczekiwań, napisz do mnie maila (joganamaste.wroclaw@gmail.com) z prośbą o wysłanie nagrania z wybranych zajęć :)
Co mam zrobić żeby dołączyć do zajęć?
W zakładce Cennik znajdziesz opcje płatności. Istnieje opcja zakupu pojedynczego uczestnictwa. Możesz również wybrać karnet na 4, 6, 8 zajęć w miesiącu lub karnet open upoważniający do nieograniczonej ilości spotkań w ciągu 30 dni. Z tymi karnetami możesz uczestniczyć w zajęciach również stacjonarnie. :)
Po dokonaniu wpłaty, maksymalnie następnego dnia roboczego otrzymasz tygodniowy zestaw kodów zoom drogą mailową. Zestaw składa się z ID (numeru spotkania) i hasła.
A jeśli jestem posiadaczem karty Mutlisport?
Dla posiadaczy karty Multisport przygotowaliśmy jedną opcję karnetową. Jest to symboliczna opłata w wysokości 1 zł na 30 dni. Karnet umożliwia dostęp do wszystkich zajęć online w miesiącu.
Po dokonaniu wpłaty, maksymalnie następnego dnia roboczego otrzymasz tygodniowy zestaw kodów zoom drogą mailową. Zestaw składa się z ID (numeru spotkania) i hasła.
Przed wybranym przez Ciebie spotkaniem wyślij do nas mailem (joganamaste.wroclaw@gmail.com) w formie tekstowej kod benefit. Możesz wygenerować go na stronie internetowej Benefit (nie poprzez aplikację) w swoim panelu poprzez zakładkę wspieraj. Kod benefit jest aktywny jedynie w dniu generacji, dlatego prosimy o wysyłkę kodów do godziny 18.00. Jeśli pragniesz uczestniczyć w zajęciach sobotnich (w tym dniu recepcja pracuje w ograniczonej formie) wyślij do nas kod innego dnia.
A jeśli jestem posiadaczem Medicover sport?
Napisz do mnie maila (joganamaste.wroclaw@gmail.com) z chęcią uczestnictwa w zajęciach online. Wspomnij, że jesteś posiadaczem tej karty. Wyślę do Ciebie zestaw kodów umożliwiający dostęp do zajęć. Zestaw składa się z ID (numeru spotkania) i hasła. Twoje zadanie to wysłanie przed zajęciami smsa (lub poprzez aplikację) z naszym kodem 128.

Do zobaczenia :)
Szczegóły
  • Data: 20-10-2021 - 20-10-2021
  • Czas: Zgodnie z opisem warsztatu
Miejsce
Zapisy
  • 1 x zajęcia ONLINE Cena: 35 PLN
  • Miesięczny dostęp Online Open Cena: 230 PLN
  • MULTISPORT ONLINE Cena: 1 PLN
  • Karnet miesięczny 4x Cena: 130 PLN
  • Karnet miesięczny 6x Cena: 170 PLN
  • Karnet miesięczny 8x Cena: 190 PLN
  • Zapisz się