Warsztat Zdrowie Narządów Kobiecych w Jodze Iyengara - Joga dla Kobiet

21-01-2023 - 22-01-2023 (See all) 245 PLN
Zapisz się
Warsztat Zdrowie Narządów Kobiecych w Jodze Iyengara - Joga dla Kobiet
Serdecznie zapraszamy na warsztat poświęcony praktyce jogi dla kobiet.

"Kobiety na różnych etapach życia podlegają wewnętrznym przemianom, które mają wpływ na ich ciało i umysł, czasem będąc przyczyną bólu. Kobieta może cierpieć, a nie podzieli się swoimi kłopotami z innymi, bo sądzi, że nic się nie da zrobić. Kobiety odczuwające nieustanny ból i dyskomfort zazwyczaj nie mają siły, by podejmować jakikolwiek wysiłek fizyczny. Jednocześnie pod presją cierpienia i wątpliwości pragną znaleźć rozwiązanie swoich problemów zdrowotnych. Uzdrawiająca praktyka jogi pomogła wielu zdeterminowanym kobietom" - Geeta S. Iyengar (cyt. pochodzi z książki Lois Steinberg "Praktyka jogi dla kobiet")

Na warsztacie przyjrzymy się praktyce w całym kobiecym cyklu miesięcznym i w powszechnych problemach z narządami wewnętrznymi kobiety. Temu jak ustawiać swoje ciało optymalnie dla rozluźnienia narządów wewnętrznych w praktyce regularnej na codziennych zajęciach oraz jak nauczyć się terapeutycznych wariantów pozycji by sprzyjać zdrowieniu.

Warsztat poprowadzi:
PAULINA STRÓŻ
Nauczyciel Jogi wg B.K.S Iyengara w stopniu Junior III, Magister pedagogiki, dyplomowany nauczyciel jogi stopnia Junior III wg przekazu B.K.S. Iyengara (dyplom Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie). Utrzymuje stały kontakt (co dwa lata) z Instytutem Iyengara w Punie od roku 2003 i praktykuje przez miesiąc pod okiem Mistrza B.K.S Iyengara i jego dzieci Gity i Prashanta pragnąc utrzymać czystość przekazu mistrza. Jogę praktykuje od 1995 roku oraz regularnie doskonali praktykę także w Polsce uczestnicząc corocznie w warsztatach najwyżej wykwalifikowanych nauczycieli jak Faeq i Corin Biria (Francja), Lois Steinberg (USA) - nauczycielka będąca specjalistką z zakresu medycznych technik w Jodze Iyengara oraz Ritta Keller (Niemcy). Szczególne znaczenie ma dla niej nauczanie Ks.Joe Pereiry (Indie) stało się dla niej w ostatnich latach szczególnie ważne - ostatnio dostępne w Polsce oraz w Indiach gdzie postanowiła podróżować by mieć z nim kontakt bezpośredni. W 2013 r. ukończyła kolejny kurs nauczycielski zakończony egzaminem stopnia Junior II, a w 2015 r. uzyskała stopień Junior III. Jest w trakcie przygotowania do egzaminu Seniorskiego. W 2000 r. otworzyła szkołę jogi we Wrocławiu i prowadzi codzienne zajęcia jogi wg Metody Iyengara dla początkujących, zaawansowanych, kobiet w ciąży i dzieci oraz warsztaty weekendowe i wakacyjne w Polsce, Chorwacji i Indiach. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce.

Plan wydarzenia:
SOBOTA
12:00 - 19:00 - z przerwą na obiad około godz. 15 - tej
NIEDZIELA
9:00 - 13:30 – z przerwą na herbatę

Szanowne Panie warsztat odbędzie się również online. Prosimy o kontakt mailowy :)
Koszt warsztatu:
245 zł
Cena obejmuje lekki obiad w sobotę i stały bufet herbaciany.
Sprzęt:
Prosimy o przywiezienie: maty do jogi, 1 paska i 1 kostki (drewno lub korek). Reszta sprzętu na sali.

Rezerwacja:
Dokonaj rezerwacji poniżej poprzez wpłatę zadatku w wysokości 95 zł. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność dokonywanych zadatków. Zwrot zadatku jest możliwy maksymalnie 2 tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu.
Pozostała kwota płatna na miejscu.

Serdecznie zapraszamy!
Szczegóły
  • Data: 21-01-2023 - 22-01-2023
  • Czas: Zgodnie z opisem warsztatu
Miejsce
Zapisy
  • Warsztat Zdrowie Narządów Kobiecych w Jodze Iyengara - Joga dla Kobiet Cena: 245 PLN Zadatek: 95 PLN
  • Zapisz się