Warsztat Zdrowie Kobiet w Jodze Iyengara

16-03-2024 - 17-03-2024 (See all) 255 PLN
Zapisz się
Warsztat Zdrowie Narządów Kobiecych w Jodze Iyengara - Joga dla Kobiet
Serdecznie zapraszamy na warsztat poświęcony praktyce jogi dla kobiet.

"Kobiety na różnych etapach życia podlegają wewnętrznym przemianom, które mają wpływ na ich ciało i umysł, czasem będąc przyczyną bólu. Kobieta może cierpieć, a nie podzieli się swoimi kłopotami z innymi, bo sądzi, że nic się nie da zrobić. Kobiety odczuwające nieustanny ból i dyskomfort zazwyczaj nie mają siły, by podejmować jakikolwiek wysiłek fizyczny. Jednocześnie pod presją cierpienia i wątpliwości pragną znaleźć rozwiązanie swoich problemów zdrowotnych. Uzdrawiająca praktyka jogi pomogła wielu zdeterminowanym kobietom" - Geeta S. Iyengar (cyt. pochodzi z książki Lois Steinberg "Praktyka jogi dla kobiet")

Na warsztacie przyjrzymy się praktyce w całym kobiecym cyklu miesięcznym i w powszechnych problemach z narządami wewnętrznymi kobiety. Temu jak ustawiać swoje ciało optymalnie dla rozluźnienia narządów wewnętrznych w praktyce regularnej na codziennych zajęciach oraz jak nauczyć się terapeutycznych wariantów pozycji by sprzyjać zdrowieniu.

Warsztat poprowadzi:
PAULINA STRÓŻ
Założycielka Szkoły, Dyplomowany Nauczyciel Jogi Iyengara ® Junior III
Z wykształcenia jestem pedagogiem oraz dyplomowaną nauczycielką jogi Iyengara poziomu 3 . Moją przygodę z jogą rozpoczęłam w 1995 roku. Od 2004 praktykuję jogę regularnie w Instytucie B.K.S Iyengara w Punie (RYMYI - Indie), z którym utrzymuję stały kontakt. Zarówno w Polsce jak i w Indiach praktykuję pod przewodnictwem Ojca Joe Pereiry, który stał się dla mnie ważnym nauczycielem i prowadzi mnie ścieżką duchowego rozwoju. Ritta Keller prowadziła mnie przez ostatnie trzy poziomy nauczania (Junior) i prowadzi nadal a ja uczestniczę w jej warsztatach w Polsce i w Niemczech. Z Faeqiem i Corinem Biria praktukuję jogę zarowno w Polsce jak i we Francji. Od 2000 roku prowadzę szkołę jogi Iyengara we Wrocławiu, której jestem założycielem. Organizuję liczne warsztaty tematyczne, terapeutyczne, wyprawy do Indii oraz egzaminuję i szkolę nauczycieli stopnia Introductory II. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara.

Plan wydarzenia:
SOBOTA
12:00 - 15:00 - praktyka
15:00 - 17:00 - przerwa obiadowa
17:00 - 19:00 - praktyka
NIEDZIELA
9:00 - 13:30 – praktyka z przerwą na herbatę

Koszt warsztatu:
255 zł
Cena obejmuje lekki wegański obiad w sobotę i stały bufet herbaciany.
Sprzęt:
Należy posiadać podstawowy sprzęt: matę do jogi, 1 pasek i 1 kostkę (drewno lub korek). Reszta sprzętu na sali.

Rezerwacja:
Dokonaj rezerwacji poniżej poprzez wpłatę zadatku w wysokości 105 zł. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność dokonywanych zadatków. Zwrot zadatku jest możliwy maksymalnie 2 tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu.
Pozostała kwota płatna na miejscu.

Serdecznie zapraszamy!
Szczegóły
  • Data: 16-03-2024 - 17-03-2024
  • Czas: Zgodnie z opisem warsztatu
Miejsce
Zapisy
  • Warsztat Zdrowie Kobiet w Jodze Iyengara Cena: 255 PLN Zadatek: 105 PLN
  • Zapisz się